Не пропускайте

Туристически маршрути в Стара Загора

РАЗГЛЕДАЙТЕ АНТИЧНОТО НАСЛЕДСТВО НА ТРАКИЯ

trans

Програмата на ДТ Гео Милев

                                                 

                                                 МАРТ

27 МАРТ
понеделник 19:00      МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ТЕАТЪРА 
 голяма зала                        „Голямото надлъгване"
                                             от Рей и Майкъл Куни

                                  режисьор проф. Андрей Аврамов

 

28 МАРТ
вторник 19:00               „Следобедни игри" 
 камерна зала                            от Рома Майо
                                      постановка и музикална картина Петър Денчев

 

29 МАРТ
сряда 19:00                   „Следобедни игри" 
 камерна зала                         от Рома Майо
                                      постановка и музикална картина Петър Денчев

 

30 МАРТ
четвъртък 19:00         „Укротяване на опърничавата" 
 голяма зала                            от Уилям Шекспир
                                   сценичен вариант и постановка Ивалин Димитров
                                   със специалното участие на Александра Сърчаджиева

 

 

 

 

 

                                            ПРОГРАМАТА ЗА АПРИЛ

 

 

1 АПРИЛ                          Гостува НОВ ТЕАТЪР НДК 
събота 19:00                        „Да убиеш Великан"
                                       юнашка пиеса от Александър Урумов
голяма зала

 

 3 АПРИЛ                              „Следобедни игри" 
понеделник 19:00                    от Рома Майо
 камерна зала                постановка и музикална картина Петър Денчев

 

 4 АПРИЛ
вторник 19:00                     „Следобедни игри" 
камерна зала                            от Рома Майо
                                       постановка и музикална картина Петър Денчев                     

 

5 АПРИЛ
сряда 19:00                              „Цар последен" 
голяма зала                              от Райна Томова

                                           режисьор Йосиф Сърчаджиев
                                        със специалното участие на Димитър Живков

                                                       

 

10 АПРИЛ                              ПРЕМИЕРА
понеделник 19:00            „Сватбената рокля на Бети" 
 камерна зала                     от Анна Петрова ПРЕМИЕРА
                                            режисьор Невена Митева

 

11 АПРИЛ
вторник 19:00                     „Капан за самотен мъж" 
голяма зала                           от Робер Тома
                                         режисьор Бина Харалампиева

 

12 АПРИЛ
сряда 19:00                                „Цар последен" 
голяма зала                                от Райна Томова

                                           режисьор Йосиф Сърчаджиев
                                        със специалното участие на Димитър Живков

 

19 АПРИЛ
сряда 19:00                  „Сватбената рокля на Бети" 
 камерна зала                      от Анна Петрова
                                      режисьор Невена Митева

 

20 АПРИЛ
четвъртък 17:00                    „Голямото надлъгване" 

голяма зала                            от Рей и Майкъл Куни
                                          режисьор проф. Андрей Аврамов

 

24 АПРИЛ
понеделник 19:00            Гостува ТМЦ КЪРДЖАЛИ 
 голяма зала                       „Вестникар ли"
                                            от Иван Вазов

                                       режисьор Гълъб Бочуков 

 

26 АПРИЛ
сряда 19:00             Гостува УЧЕБЕН ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР НАТФИЗ 
голяма зала                               „Комедия от грешки"
                                      от Уилям Шекспир

                                              постановка Мартин Киселов
                                                клас проф. д-р Ивайло Христов

 

27 АПРИЛ
четвъртък 19:00             „Госпожа Министершата" 
 голяма зала                      от Бранислав Нушич
                                       постановка Йосиф Сърчаджиев

 

 

                                                                             

Билетна каса: В  Туристически информационен център

бул. "Руски" № 27, тел. 042 /622 283,0886 899 061


http://dtgeomilev.com

работно време: понеделник – петък

                            10:00 – 13:30 ч.

                            15:00 – 18:00 ч.

почивни дни:  събота и неделя